Plantacja magii

Zasadnicze pytanie, które musimy sobie postawić, jeśli chcemy przeżyć życie sensownie i głęboko dotyczy fundamentu. Na jakich kamieniach buduję moje życie? Na skale czy piasku?

Szczęście i miłość wiąże się z bolesnymi i trudnymi doświadczeniami. Potrzeba dopiero silnych wstrząsów, upadków, zagrożeń, cierpienia, by człowiek zmienił myślenie i życie.  To parażka doznana w obecnej sytuacji powinna otworzyć Tobie oczy, co było nie tak. 

Dlaczego?

Brak pewności siebie, brak sił do ciężkiego wysiłku związanego z nakładem pracy, jaki trzeba włożyć w solidną i regularną analizę. Czasem nawet brak pomysłu, jak ją prowadzić. Do tego dochodzi syndrom wypalenia oraz brak wiary, że jesteśmy w stanie osiągnąć coś więcej. To są rzeczy, które dotykają nas wszystkich.

Kryzysy (życiowe, zawodowe, w związku, w pełnieniu określonej roli np. matki, szefowej, przełożonego) były, są i będą. Nie bójmy się ich. Kryzysy można przetrwać i to nierzadko w dobrym stylu i z zadowalającym skutkiem. Kłopot pojawia się wtedy gdy mamy do czynienia już nie z kryzysem, a z wypaleniem. Możemy wypalić się w pracy, możemy wypalić się w miłości. Granica między kryzysem a wypaleniem związku jest płynna. W obydwu przypadkach możemy odzyskać swoje miejsce świadomie. W przypadku rozterek miłosnych może to być urok lub spętanie miłosne. W przypadkach zawodowych czy finansowych alternatywą jest rytuał na jego poprawę.

Nie łatwo jest powiedzieć sobie, że uczucie, na które liczyłaś, nie ma szans zaistnieć lub już się wypaliło. Świadomość, że z twojej strony to prawdziwa miłość, a wybranek tego nie odwzajemnia, może podcinać skrzydła. możesz jednak skorzystać wtedy z oferty klątw lub uroku miłosnego. Pewnie mało która z nas poddała się bez walki, wierząc, że jeszcze nie wszystko stracone, a ten „jedyny” potrzebuje odrobiny czasu i nowego spojrzenia na ciebie i na to, co chciałbyś mu zaoferować. Zarówno urok jak i spętanie miłosne są tego najlepszym przykładem jak można odwrócić swój los, swoje przeznaczenie.

Sama siebie raczej nie zdradzisz i nie oszukasz, więc bądź dla siebie dobra.

Przez  obojętność i dystans, nawet największe uczucie wypala … Ale wypalającą się miłość można wskrzesić, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe. Nie musisz cierpieć i popadać w jeszcze większy ból – jeśli zechcesz  możemy wspólnie poszukać drogi, która pozwoli Ci odzyskać uczucia lub na nowo rozpalić Twoją namiętność.

Sprawna obsługa, łatwiejsze procedury, dostęp do trudno osiągalnych dóbr oraz usług, rozwiązania mające zaoszczędzić czas klientów, kompleksowość, dyspozycyjność oraz dyskrecja – to najważniejsze cechy naszego portalu.