Karma. Diagnoza, związki i odcinanie.

Czym jest karma spytacie i skąd tak ważna w naszym życiu duchowym i empirycznym zapytacie. Związki karmiczne gdy chodzi o uroki i magię miłosną to wcale nie takie proste jakby się zdawało. Naszym celem jest więc najpierw zbadanie jej wpływów na sprawy uczuciowe względem drugiej osoby. To nasza podświadomość zadaje pytania, uzewnętrznia się na różne sposoby.

Sprawdzamy więc czy w naszą karmę wpisane ą pozytywne energia które odpowiadają za nasze uczucia oraz relacje damsko – męskie. Sprawdzamy projekty emocjonalnych dążeń i ich przeszłość i potencjalny wpływ na przyszłość. Podświadomie szukamy osoby która odpowiada naszym marzeniom, osoby które spełnią nasze oczekiwania duchowe, fizyczne a nawet i materialne.

Tutaj badamy harmonię wibracji osobistych, jak potencjalnie druga osoba ma pływ na nasze poczucie, nasze życie. Czy to tylko na płaszczyźnie fascynacji fizycznej czy coś więcej. Atrakcyjność partnera więc to nie tylko seks czy jego wygląd fizyczny. Czyli należy pamiętać co ma wpływ na nasze wzajemne relacje, zrozumienie, ważne są też cechy charakteru. To także intensywność pracy z polem energetycznym. To wszystko składa się na diagnozę karmy. Nie mniej to tylko ułamek wiedzy jaki podaje w zakresie diagnozy karmy.

Oczyszczanie karmy

Do naturalnej integracji więc najpierw potrzebne jest oczyszczenie kamy z zaszłości, z „Szlamu” jaki został po poprzednich związkach. Po przeprowadzeniu diagnozy aury, czakr przechodzą do połączenia i zrównoważenia energii, bo wzmocnić jej działanie na przyszłość. Często problemy z poprzednich wcieleń są naszym największym wrogie, wrogiem duchowym i ciążącym na inne relacje z ludźmi w życiu codziennym. Musimy się z tego oczyścić i uwolnić raz na zawsze.

Czas rozplątać stare supły by raz na zawsze zapomnieć o tym co było. To zerwanie kontaktów które negatywnie wywierały wpływ na nasze życie, na nasze cele. Każdy w nas ma niepisany wzór który powinniśmy próbować rozwinąć, pracować nad nim. Bo każdy z nas ma wiele przestrzeni życiowych. Płaszczyzny nad którymi całe życie pracujemy z różnym skutkiem. Praca z problemami tkwi na płaszczyznach emocjonalnych, niewybaczonych urazach, tłumionych latami traumami.